Предложения за добавяне на функционалности във форума.

Правила, функционалности, подобрения или проблеми.
Потребителски аватар

Topic author
kojuharov
<<маниак>>
Регистриран: 22 окт 2019 21:09
Has thanked: 29 times
Been thanked: 54 times
Контакти:

Предложения за добавяне на функционалности във форума.

Мнение от kojuharov » 11 ное 2019 12:43

Моля тук смело да предлагате, разни глезотии, които ние нямаме, а други имат. При техническа възможност ще ги правим и за нас.
These users thanked the author kojuharov for the post:
Ivan Valkov
Rating: 16.67%

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Nako
<<нов потребител>>
Регистриран: 10 дек 2019 17:23
Been thanked: 1 time

Мнение от Nako » 10 дек 2019 18:30

Би-било добре да добавите някакво съобщение относно GDPR Европейски регламент за защита на личните данни EU GDPR. Знам че не е полезна функционалност, но за всеки случай е добре да има нещо, та да не вземе някой да опита да прави проблеми.

Потребителски аватар

Blagovest.plachkov
<<ентусиаст>>
Регистриран: 03 ное 2019 19:06
Has thanked: 88 times
Been thanked: 38 times
Контакти:

Мнение от Blagovest.plachkov » 10 дек 2019 21:19

Че кви лични данни има тук.
Няма ЕГН няма личен адрес , няма и телефони.
„И не забравяйте – Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме.“
Васил Иванов Кунчев

Потребителски аватар

Topic author
kojuharov
<<маниак>>
Контакти:

Мнение от kojuharov » 11 дек 2019 09:13

@Nako здравей и добре дошъл.

Благодаря за предложението, но ние сме решили проблема юридически.
Всеки член на форума, приема общите условия в момента не регистрация. В тях ясно е написано, че предоставя лични данни доброволно, както и той избира какви да бъдат те. Ние нямаме право да боравим с тях, не го правим и нямаме желание да го правим. Всъщност системата е направена така, че администраторите не виждаме тези лични данни, ако не ни разреши потребителят.

Nako
<<нов потребител>>
Регистриран: 10 дек 2019 17:23
Been thanked: 1 time

Мнение от Nako » 11 дек 2019 09:41

kojuharov написа:
11 дек 2019 09:13

Всеки член на форума, приема общите условия в момента не регистрация. В тях ясно е написано, че предоставя лични данни доброволно, както и той избира какви да бъдат те. Ние нямаме право да боравим с тях, не го правим и нямаме желание да го правим. Всъщност системата е направена така, че администраторите не виждаме тези лични данни, ако не ни разреши потребителят.
Аа добре, това не съм го забелязал като се регистрирах. Аз точно това имах в предвид, като се регистрираш да пише нещо, та после да не се налага да гледаме досадни съобщения които се показват всеки път като отвориш страницата.

Между другото, http only , и паролите минават plain text. Що не пуснете https? Безплатни сертификати има от Let’s Encryp.

Потребителски аватар

Topic author
kojuharov
<<маниак>>
Контакти:

Мнение от kojuharov » 11 дек 2019 11:07

Не ни е нужно, то да има какво да крием.
Това е форум, няма смисъл от безмислени натоварвания, смисъл, че после отиваме на поддръжка на тоя https и т.н.
А съм качил форума на една виртуалка на моите сървъри без много да се втелясваме :)

hpopov
<<ентусиаст>>
Регистриран: 10 ное 2019 17:12
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Мнение от hpopov » 11 дек 2019 18:36

Nako написа:
11 дек 2019 09:41
kojuharov написа:
11 дек 2019 09:13

Аа добре, това не съм го забелязал като се регистрирах. Аз точно това имах в предвид, като се регистрираш да пише нещо, та после да не се налага да гледаме досадни съобщения които се показват всеки път като отвориш страницата.

Между другото, http only , и паролите минават plain text. Що не пуснете https? Безплатни сертификати има от Let’s Encryp.
Колкото по сложно, толкова повече поддръжка и шанс нещо да се счупи...

Потребителски аватар

EdwardK
<<стажант>>
Регистриран: 04 яну 2020 12:57
Has thanked: 34 times
Been thanked: 37 times

Мнение от EdwardK » 04 яну 2020 14:33

Аз имам предложение да сложите един подраздел , посветен на соленоводната акваристика....В смисъл, няма нужда да се обособи цял подфорум, достатъчно е един подраздел някъде си:)
Може в "Аквариумна флора " , подраздел "Морски аквариуми", нещо такова.

Тази част на хобито не е толкова популярна , коккото сладководната, но и в България си има своите ентусиасти, поне така ми се иска :)))
These users thanked the author EdwardK for the post:
razr
Rating: 16.67%

Потребителски аватар

razr
<<маниак>>
Регистриран: 22 окт 2019 21:41
Has thanked: 77 times
Been thanked: 25 times

Мнение от razr » 04 яну 2020 14:40

EdwardK написа:
04 яну 2020 14:33
Аз имам предложение да сложите един подраздел , посветен на соленоводната акваристика....В смисъл, няма нужда да се обособи цял подфорум, достатъчно е един подраздел някъде си:)
Може в "Аквариумна флора " , подраздел "Морски аквариуми", нещо такова.

Тази част на хобито не е толкова популярна , коккото сладководната, но и в България си има своите ентусиасти, поне така ми се иска :)))
Това си беше замислено още със създаването на форума и ще бъде направено в най-кратък срок.Просто досега нямахме колеги по тази част,която на нас малко ни е чужда :lol:
Ще се радваме на всякаква помощ по този раздел,необвързващо и по желание,разбира се :)

Потребителски аватар

Topic author
kojuharov
<<маниак>>
Контакти:

Мнение от kojuharov » 04 яну 2020 14:41

Здравейте,

има раздел морска акваристика.

Отговори

Върни се в “За форума”